Detský tovar

Detský tovar

Detský tovar obsahuje celý sortiment položiek, ktoré triedime presne podľa vašich požiadaviek. Prevažne sú to mixy detského tovaru v rôznych stupňoch kvality, kde sa snažíme prispôsobovať sa novým trendom a potrebám zákazníkov. Zostávajúce položky sú druhovo rozdelené detské veci, sčasti i vekovo rozdelené.

Zobraziť
Bytový textil

Bytový textil

Bytový textil je kategória, ktorá obsahuje položky ako závesy, záclony, paplóny, uteráky, atď. V ponuke je aj mix bytového textilu kde sú zastúpené rôzne druhy.

Zobraziť
Doplnky

Doplnky

Doplnkové druhy z triedenia ako napr kabelky, obuv, ponožky, opasky ...

Zobraziť
Odevy

Odevy

Odevy tvoria hlavnú kategóriu a ponúkame v nej množstvo rôznych druhov triedených podľa sezóny a podľa druhu. Druhy sú stále upravované podľa požiadaviek zákazníkov. Viacstupňová kontrola zabezpečuje konštantnú kvalitu pre jednotlivé položky.

Zobraziť
Mixy tovaru

Mixy tovaru

Tu nájdete rôzne druhy mixov tovaru, ktoré sme pe Vás pripravili. Zložením sme sa snažili čo najviac priblížiť požiadavkám zákazníkov čo sa týka druhov i sezónnosti. Ideálny tovar pre tých, ktorý nepotrebujú balenie každého druhu samostatne. Tieto mixy môžete celé hneď vyložiť na predajňu a nemusíte mať navyše žiadne skladové priestory, čo Vám ušetrí ďalšie výdavky.

Zobraziť
II.trieda

II.trieda

Ponuka tovaru II.triedy

Zobraziť
Čistiace textílie

Čistiace textílie

Ponuka textilu na čistenie

Zobraziť